Citu meklētais Biežāk lietotie vārdi
 
 
Piedāvātā grāmata
Milzu spēļu laukumu grāmata - , 1998
Volts Disnejs
Milzu spēļu laukumu grāmata
Atrašanās vieta: Rīga
Kategorija: Bilžu grāmatas
Valoda: latviešu
Izdevējs: Disney
Valsts, gads: Latvija, 1998
Kods: -
 
Lappuses: 8
Iesējuma veids: Cietie vāki
Grāmatas stāvoklis: Labs
Pievienota: 2011-08-28
Apskatīta: 5331 reizes
» Cena: € 9.25

Pārdevējs: Griekis

0
0
0

 
 

Vēl no šī pārdevēja:


Milzu spēļu laukumu grāmata - Volts Disnejs, 1998 Milzu spēļu laukumu grāmata - Volts Disnejs, 1998 Milzu spēļu laukumu grāmata - Volts Disnejs, 1998 Milzu spēļu laukumu grāmata - Volts Disnejs, 1998
Apraksts

40X60 cm (aizvērtā veidā) liela spēļu grāmata bērniem ar iemīļotiem Disneja multeņu varoņiem: karali Lauvu, mazo Nāriņu, 101 dalmācieti, Aladinu, skaistuli un briesmoni un Sniegbaltīti.

Spēles spēlē ar metamo kauliņu un laukumu kauliņiem.

Lai spēlētu vienkārši jāmāk lasīt un skaitīt līdz 6. To ir interesanti spēlēt gan vienam gan kopā ar vēl 5 draugiem - lieliska izklaide bērniem, es un mani draugi bērnībā pielipām pie šīs spēles.

Spēlei nāk līdzi elektroniskais metamais kauliņš (diemžēl jānomaina baterijas, bet tas ir vienkārši) un daudzi krāsaini laukumu kauliņi.

Apmaksas veidi
Piegādes veidi
  • Skaidrā naudā
  • Izmantojot bankas pārskaitījumu
  • Klātienē
  • Izmantojot pastu vai kurjeru (Ls 3.34)
grāmata, grāmatas, pirkt grāmatu, pirkt grāmatas, grāmatu pirkšana, grāmatu pārdošana, pārdot grāmatas, pārdot grāmatu, grāmatu maiņa, vēlos grāmatu, izvietot grāmatu, pievienot grāmatu, pievienot grāmatas, grāmatu pādotuve, grāmatu tirdziņš, grāmatu veikals, grāmatu apraksti, grāmatu meklēšana, grāmatu pirkšana un pārdošana